Noizy vjen me “Super Hot”

148

Reperi Noizy e ka publikuar këngën e tij më të re “Super Hot”

Noizy ka vazhduar që të sjell këngë në versionin audio për
fansat e tij në Youtube.

Noizy, emri i vërtetë i të cilit është Rigels Rajku, në këtë
këngë vjen shumë fresh dhe me stilin e tij të veçantë, transmeton
GazetaExpress.  

Kënga është verore dhe vije pa videoklip.

Kjo këngë e Noizy vije pas këngës “Shum, Shum”, të cilën reperi e realizoi para tri jave në bashkëpunim me Gent. /GazetaExpress/