Nora Istrefi publikon imazhet e reja, dhe ne vërejtëm këtë detaj interesant!

423

E veshur e tëra në të zeza, Nora Istrefi po shkëlqen në fotografitë e fundit.

Këngëtarja ka realizuar një set të ri fotografik, ku shihet e veshur në një kostum krejtësisht të zi dhe kjo na la të kuptojmë se ajo e pëlqen shumë të zezën edhe nga përshkrimi që ka lënë në Instagram.

“E zeza më bën të lumtur”, ka shkruar Nora në njërin nga imazhet.

Ndërsa së fundmi këngëtaren e kemi parë edhe në imazhe të tjera dhe mund të vërehet se ajo po preferon të vishet krejtësisht në një ngjyrë, duke mos u kombinuar me të tjera nuanca. /Prive.al