Nora Istrefi , Soni dhe Lori Hoxha në të njëjtën veshje – ja sa kushtojnë rrobat e famshme ?

195

 

Nuk ndodh rrallë që dy vajza të
famshme, të bëjnë “xing” me veshjet.

Ndoshta për shkak të modës së
fundit e ndoshta për shkak se kanë shije të përafërta, ndodh shpesh që t’i
shohim në të njëjtët fustane e të njëjtat këpucë.

  

Kjo u ndodhi edhe dy këngëtareve të famshme shqiptare, që pozuan me të njëjtën veshje. Bëhet fjalë për Nora Istrefin dhe Sonin.

 

                        View this post on Instagram                                     

Dy super këngëtare, dy vajza super seksi të shoubizit shqiptar “xing” me veshjen. Kush më bukur, e vendosni ju… Nora apo Soni? @soni_malaj @noraistrefi #whoworeitbetter #whoworeitbest

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

 

 

Këmishën dhe fundin markës House of
CB, e kishte zgjedhur ta vishte edhe blogerja Lori Hoxha në një nga imazhet e saja
të publikuara në Instagram.

Ndërsa faqja shqiptare What They Wearing, ka zbuluar edhe çmimet e veshjeve që së fundmi ua pamë tri të famshmeve me shumë klas.

 

                        View this post on Instagram                                     

ok ok one more @houseofcb #ad

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

 

 

Këmisha është e modelit “Roxanne Purple Metallic” e kushton 91 euro
kurse fundi i modelit “Shahja Purple Metallic Draped” kushton 79
euro.

Përndryshe në këtë markë vishen edhe yjet e famshme si motrat Kardashian e Bebe Rexha.

 

                        View this post on Instagram                                     

@noraistrefi wearin the @houseofcb Roxanne Purple Metallic Plisse Shirt (91€) , Shahja Purple Metallic Draped Mini Skirt (78€) and @gucci Crystal Sandals (980€) #noraistrefi #houseofcb #gucci

A post shared by WhatTheyWearin (@whattheywearin) on