Home ShowBizzz Nora sapo doli nga frizerja, ‘ҫmend’ me grimin dhe frizurën e saj

Nora sapo doli nga frizerja, ‘ҫmend’ me grimin dhe frizurën e saj

0
Nora sapo doli nga frizerja, ‘ҫmend’ me grimin dhe frizurën e saj

Nora Istrefi cilësohet me të drejt si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.
Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë, shkruan ORAinfo.    

Nora vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.  
Sot ajo ka publikuar disa pamje në të cilat po duket tejet bukur./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Nora sapo doli nga frizerja, ‘ҫmend’ me grimin dhe frizurën e saj”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...