Home ShowBizzz Nuk e keni parë më herët, Elita publikoi foton më interesante nga dasma e saj

Nuk e keni parë më herët, Elita publikoi foton më interesante nga dasma e saj

0
Nuk e keni parë më herët, Elita publikoi foton më interesante nga dasma e saj

Elita Rudi është moderatorja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.
Ajo është e martuar me këngëtarin e mirënjohur, Gjikon dhe tani po shijojnë muajt e parë si prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.    

Edhe pse është shumë e angazhuar duke u përkujdesur për djalin, Elita është tejet aktive në rrjete sociale.
Sot, ajo ka publikuar disa imazhe të pa para nga dasma.
E më e veçanta duket të jetë kjo foto ku shihen çifti pranë prindërve./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Nuk e keni parë më herët, Elita publikoi foton më interesante nga dasma e saj”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...