Home ShowBizzz Nusja e Robertit bëhet gati të dal, vishet me fustan të gjatë dhe po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

Nusja e Robertit bëhet gati të dal, vishet me fustan të gjatë dhe po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

0
Nusja e Robertit bëhet gati të dal, vishet me fustan të gjatë dhe po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

E dashura e re e Robertit duket se është një femër shumë e bukur.
Ajo u bë shumë e përfolur që nga dita e djeshme, shkruan ORAinfo.      

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.    
Në një nga fotot e saj, ajo shihet e veshur me një fustan ku po duket tejet bukur./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Nusja e Robertit bëhet gati të dal, vishet me fustan të gjatë dhe po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...