Home ShowBizzz Oriola Marashi në Instagram: Prisni derisa t’i marrë paratë e mia

Oriola Marashi në Instagram: Prisni derisa t’i marrë paratë e mia

0
Oriola Marashi në Instagram: Prisni derisa t’i marrë paratë e mia

 

Oriola Marashi ka treguar gjoksin.

Modelja shqiptare, Oriola Marashi, e ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram dhe në të duket mjaft atraktive.

Ajo, është veshur me bikini që i tregojnë linjat trupore e vëmendjen e ka marrë edhe me përshkrimin e fotografisë.

“Prisni derisa t’i marrë paratë e mia”, ka shkruar modelja e cila është ndër më të komentuarat në botën e mediave rozë./Lajmi.net/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Oriola Marashi në Instagram: Prisni derisa t’i marrë paratë e mia”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...