Home ShowBizzz Oriola Marashi sfiduese, ngjitet në pasarelën e firmës së rëndësishme

Oriola Marashi sfiduese, ngjitet në pasarelën e firmës së rëndësishme

0
Oriola Marashi sfiduese, ngjitet në pasarelën e firmës së rëndësishme

Oriola Marashi është një nga modelet shqiptare më të përfolura dhe tashmë I ka dhënë një hap të rëndësishëm karrierës së saj.

Ajo është ngjitur në pasarelën e një prej firmave më të rëndësishme, atë të Guess.

Marashi ka sfiluar me veshjet e reja të kësaj firme mbrëmjen e djeshme në pasarelën e organizuar në Barcelonë të Spanjës.

Oriola është ndjerë shumë entuziaste për këtë sukses të rradhës.