Pacolli pas aksidenteve me fatalitet: Ditë e zezë në rrugët e Kosovës

119

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka thënë se sot është ditë e zezë në rrugët e Kosovës.

“Tre të rinj (23, 21 dhe 20 vjeç) në lulet e rinisë, është bilanci i aksidentit të sotëm në Duhël të Suharekës”.

“ Po ashtu një viktimë tjetër në fshatin Vitomiricë të Pejës. Ngushëllimet e mia më të sinqerta! Të lënduarit, ju uroj shërim të shpejtë”.

“ Përseri i bëj apel qytetarëve të respektojnë rregulluat e komunikacionit, të mendohet sigura në rend të parë. Qoftë Perëndia me ne”, ka shkruar Pacolli në rrjetin social Twitter.