Pajtesa dhe vjehrra e saj vishen me veshje tradicionale, iu befasojnë me pamjen

333

Fiona Gllavica tashmë është ndër aktoret më të njohura në vendin tonë.
Ajo u bë e njohur për rolin e saj si ‘Pajtesa’, shkruan ORAinfo.

Fiona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.
Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me Rabijen, vjehrrën e saj nga seriali, ku janë veshur me veshje tradicionale.
Të dyja po duken mjaftë bukur./ORAinfo/