Home ShowBizzz Pajtohen Tuna e Nora, takohen bashkë në qytet

Pajtohen Tuna e Nora, takohen bashkë në qytet

0
Pajtohen Tuna e Nora, takohen bashkë në qytet

Nora Istrefi dhe Altuna Sejdiu janë dy këngëtaret shumë të përoflura në publik.
Raporti i tyre është komentuar shumë në publik, pasi gjatë kohës sa kanë qenë kunata ato nuk kanë folur.       
Sot, ato janë parë bashkë në qytet.
E duket se ndarja e Norës ka Roberti ka hapur mundësi pajtimi të shoqërive të vjetra./ORAinfo/    ——————————————–
Ju pëlqeu “Pajtohen Tuna e Nora, takohen bashkë në qytet”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...