Pamje nga momenti kur ndodhi aksidenti në Gjilan (VIDEO)

141

Para pak minutash ka ndodhur një aksident me fatalitet në qendër të Gjilanit, ku u përfshinë një kamion dhe dhjetëra vetura.

Në këtë aksident ka mbetur i vdekur një person dhe janë lënduar dhjetëra të tjerë.

Më poshtë video ekskluzive e aksidentit zinxhiror