Home Kuriozitete Pamje spektakolare në nënujërat e Shqipërisë

Pamje spektakolare në nënujërat e Shqipërisë

0
Pamje spektakolare në nënujërat e Shqipërisë

Pamje të bukura e spektakolare janë fotografuar në Shqipëri, në detin Jon.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, me një “Mirëmëngjesi”, ka publikuar e ka shkruar për këto pamje të rralla.

“Dhe me këtë spektakël të nënujit të Shqipërisë nga misteret e Jonit, në kaltërsinë e shpellave të Viroit të Gjirokastrës e të Petranit të Këlcyrës, ju uroj një fundjavë të qetë”, ka shkruar Rama.

Loading...