Home ShowBizzz Para dy ditësh bëri festë madhështore, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar sot Agnesa

Para dy ditësh bëri festë madhështore, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar sot Agnesa

0
Para dy ditësh bëri festë madhështore, shikoni në çfarë gjendje ka përfunduar sot Agnesa

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të njohur dhe më të suksesshme shqiptare.
Që kur u zgjodh Miss Albania 2004, Agnesa u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.    

Tani, Agnesa ka hapur një markë të veshmbathjeve për femra e që e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’
Para pak ditësh ajo festoi ditëlindjen e saj të 30të, dhe sot, Agnesa poston foto ku shihet me një pamje më të bukur se kurrë./ORAinfo/