Home Lajme Pasi fitoi zgjedhjet Albini e vizitoi Adem Mikullovcin në shtëpi

Pasi fitoi zgjedhjet Albini e vizitoi Adem Mikullovcin në shtëpi

0
Pasi fitoi zgjedhjet Albini e vizitoi Adem Mikullovcin në shtëpi

 

Kandidati për kryeministër nga Vetëvendosja, Albin Kurti, një ditë pas zgjedhjeve dhe shpalljes së fitores ka shkuar në vizitë te ish-deputeti i kësaj partie, Adem Mikullovci.

Këtë vizitë të liderit të partisë e ka publikuar në Facebook faqja e Mikullovcit.

  
  

Këtë e ka konfirmuar vet Adem Mikullovci i cili ka publikuar fotografi me Kurtin.

“Në ditën e parë të fitores së madhe në zgjedhje, Kryeministri i ardhshëm i Republikës, zotëri Albin Kurti vizitoi ish deputetin Adem Mikullovci në shtëpi”, ka shkruar Mikullovci.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Pasi fitoi zgjedhjet Albini e vizitoi Adem Mikullovcin në shtëpi”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...