Home ShowBizzz Pasi u zbulua identiteti i të dashurës së Robertit, Nora bën veprimin e papritur

Pasi u zbulua identiteti i të dashurës së Robertit, Nora bën veprimin e papritur

0
Pasi u zbulua identiteti i të dashurës së Robertit, Nora bën veprimin e papritur

Lajmi për ndarjen e tyre bëri bujë të madhe.
Nora dhe Roberti vazhdojnë të jenë shumë të përfolur, shkruan ORAinfo.      

Tashmë Roberti u pa me të dashurën e re dhe u zbulua identiteti i saj.    
E pas kësaj Nora sot si rrallëherë nuk ka bërë ndonjë postim të Instagram.
Padyshim nuk pritej ndonjë reagim direkt nga Nora./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Pasi u zbulua identiteti i të dashurës së Robertit, Nora bën veprimin e papritur”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...