Home ShowBizzz Për ditëlindje të djalit, burri ia bëri Adelinës dhuratën që do e donin të gjitha

Për ditëlindje të djalit, burri ia bëri Adelinës dhuratën që do e donin të gjitha

0
Për ditëlindje të djalit, burri ia bëri Adelinës dhuratën që do e donin të gjitha

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e njohur që në daljen e parë në skenë.
Ajo është tejet e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj profesionale, përcjell ORAinfo.      

Adelina është e martuar dhe ka një djalë e të cilit i bëri një festë madhështore për ditëlindje para pak ditëve.    
E veshja e saj mori vëmendjen e të gjithëve e sidomos varësja që burri ia ka blerë për këtë ditë./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Për ditëlindje të djalit, burri ia bëri Adelinës dhuratën që do e donin të gjitha”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...