Home ShowBizzz Për Majlindën s’ka dimër, iu habit me çfarë veshje del

Për Majlindën s’ka dimër, iu habit me çfarë veshje del

0
Për Majlindën s’ka dimër, iu habit me çfarë veshje del

U bë e njohur si e dashura e reperit të njohur Majk, tani Majlinda Zeka është një ndër personazhet më të përfolura në media rozë e në publik.

Nga lidhja e tyre e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur Roan dhe që tani rritet vetëm me nënën, përcjell ORAinfo.    
Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram, ku pothuajse çdo ditë publikon foto të ndryshme nga jeta e saj.
E sot, ajo ka postuar një fotot ku shihet se ka shkuar tek grimerja, mirëpo, ajo qëmerr vëmendjen është veshja e saj jo e përshtatshme për kohën./ORAinfo/


Loading...