Përfundon edhe një lidhje dashurie, Young Zerka dhe Ronela Hajati ndahen!

162

 

Edhe një lidhje
dashurie në mes dy të famshmëve ka përfunduar!

Prive ka marrë vesh nga burime pranë çiftit, se reperi Ypung Zerka dhe këngëtarja Ronela Hajati i kane dhënë fund romancës së tyre disa vjeçare.

  

Image result for ronela hajati dhe young zerka

Çifti që prej kohësh
ishin në lidhje, nuk e ndjekin më njëri tjetrin as në Instagram dhe jo rrallë
herë ky veprim në rrjetet sociale, është parë si shenjë që marrëdhënia ka përfunduar.

Dyshja asnjëherë nuk e kishin konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë në publik, megjithatë nga mënyra se si flisnin me njëri tjetrin dhe mënyra se si e komentonin me njëri tjetrin, e dëshmonin se ata ishin bashkë. /Prive.al

Image result for ronela hajati dhe young zerka