Home Fun Pesë ushqimet që duhet t’i hani për mëngjes nëse dëshironi të humbni peshë

Pesë ushqimet që duhet t’i hani për mëngjes nëse dëshironi të humbni peshë

0
Pesë ushqimet që duhet t’i hani për mëngjes nëse dëshironi të humbni peshë

Mësoni se cilat janë ato ushqime

Mësoni se cilat janë ato ushqime

Nëse po përpiqeni të humbni peshë dhe nuk e dini se nga të ja filloni, atëherë jeni duke lexuar artikullin e duhur.

Një prej vakteve që nuk duhet ta anashkaloni asnjëherë është mëngjesi. Një mëngjes i shëndetshëm do t’ju bëjë të ndiheni të ngopur për një pjesë të madhe të ditës, prandaj mësoni një herë e mirë se çfarë duhet të hani për mëngjes që do t’ju ndihmojë edhe të humbni peshë./21Media

Pesë ushqimet që duhet t’i konsumoni në mëngjes:

Tërshërë me çokollatë dhe arrë kokosi

Sallatë mëngjesi

Smoothie me spinaq dhe boronica

Tostë me gjalpë kikiriku dhe banane

Drithëra dhe vezë e skuqur

Loading...