Home ShowBizzz Rasti i 16 vjeҫares e ka tronditur nënën e Ledrit, shikoni reagimin prekës të saj

Rasti i 16 vjeҫares e ka tronditur nënën e Ledrit, shikoni reagimin prekës të saj

0
Rasti i 16 vjeҫares e ka tronditur nënën e Ledrit, shikoni reagimin prekës të saj

Xheraldina Vula është personazh shumë i njohur dhe i dashur për publikun.
Ajo ndryshe njihet edhe si nëna e reperit të njohur, Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.    

Ajo është mjaftë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.
E sot Xheraldina ka bërë një postim për rastin e 16 vjeҫares nga Drenasi.
Ajo ka shkëputur disa pamje nga protesta e mbajtur për këtë rast./ORAinfo/