Home Fun Reagimi i çuditshëm i vogëlushes kur provon akullore për herë të parë

Reagimi i çuditshëm i vogëlushes kur provon akullore për herë të parë

0
Reagimi i çuditshëm i vogëlushes kur provon akullore për herë të parë

Një vogëlushe nga SHBA-të është incizuar duke reaguar në mënyrë qesharake në momentin kur provoi një akullore për herë të parë.

 

Në ato momente ajo mbylli sytë dhe lëvizte kokën anash, megjithatë u zgjat që të ushqehej ende, transmeton lajmi.net.

“A është e mirë, çfarë është”, e pyesin atë familjarët, të cilët nuk ndalojnë së qeshuri me të.

Ndiqeni videon për ta parë momentin në fjalë. /Lajmi.net/

 

Loading...