Home ShowBizzz Reaguan të gjithë për rastin e 16 vjeҫares, por Adelina ka një hall krejt tjetër

Reaguan të gjithë për rastin e 16 vjeҫares, por Adelina ka një hall krejt tjetër

0
Reaguan të gjithë për rastin e 16 vjeҫares, por Adelina ka një hall krejt tjetër

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura.
Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo.    
Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Gjatë ditës së djeshme dhe asaj të sotmes, shumica e postimeve na VIP-at ishin për rastin e 16 vjeҫares nga Drenasi.
Por, Adelina Tahiri duket është preokupuar me një ҫështje të tillë.
Ajo përmes një postimi ka publikuar ushqimin që po ha dhe tregon se ky ushqim është sekreti pse ajo nuk shëndoshet./ORAinfo/