Home ShowBizzz Reja e Shyhretes del e pa giimosur dhe me veshje sportive, kaq bukur duket

Reja e Shyhretes del e pa giimosur dhe me veshje sportive, kaq bukur duket

0
Reja e Shyhretes del e pa giimosur dhe me veshje sportive, kaq bukur duket

E pa grimosur, e me veshje sportive kështu nis ditën reja e Shyhretes.
Learta Jakupi është reja e këngëtares më të popullarizuar në vend Shyhrete Behlulit, e cila për nga fama i afrohet mjaft shumë vjehrrës së vet.      
Learta cilësohet si një femër e bukur dhe e zgjuar , ku prin në listën e nuseve më të pëlqyera, shkruan Kosovarja.
Që nga martesa me Kushtrimin, reja e Shyhretes ka pushtuar media rozë ku çdo lëvizje e saj menjëherë bëhet lajm.    

Ndryshe prej ditëve tjera të zakonshme, edhe për Leartën vikendi është një ditë ku duhet ta shfrytëzojë për pak relaks.
Sot ajo shfaqet sportive, e thjesht dhe natyrale ashtu siç nuk e kemi parë më herët.——————————————–
Ju pëlqeu “Reja e Shyhretes del e pa giimosur dhe me veshje sportive, kaq bukur duket”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...