Home ShowBizzz ‘Rejan’ po martohet me aktorin më të njohur nga ‘Zonja Fazilet’, kjo do t’iu befasojë

‘Rejan’ po martohet me aktorin më të njohur nga ‘Zonja Fazilet’, kjo do t’iu befasojë

0
‘Rejan’ po martohet me aktorin më të njohur nga ‘Zonja Fazilet’, kjo do t’iu befasojë

Ebru Sahin është për momentin një prej aktoreve më të pëlqyera turke.
Me rolet e saj ajo arriti të jetë shumë e njohur jo vetëm në publikun turk por edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.    
Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Rejhanit’ në serialin, ‘Hercai’.
Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën private ku mediat turke flasin për një lidhje serioze të saj me aktorin e mirënjohur Alp Navruz e që njihet me rolin e Sinanit në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’./ORAinfo/


Loading...