Home ShowBizzz Remzia vishet me ‘komplete’ të kuqe, bën frizurën e grimin më të bukur, do t’iu ‘mahnis’

Remzia vishet me ‘komplete’ të kuqe, bën frizurën e grimin më të bukur, do t’iu ‘mahnis’

0
Remzia vishet me ‘komplete’ të kuqe, bën frizurën e grimin më të bukur, do t’iu ‘mahnis’

Remzie Osmani po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.
Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare, shkruan ORAinfo.    

Mirëpo, është jeta e saj private ajo që po e bën tejet të përfolur në publik.
Sot ajo ka publikuar disa pamje ku shihet e veshur me komplete të kuqe dhe është rregulluar tejet bukur./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Remzia vishet me ‘komplete’ të kuqe, bën frizurën e grimin më të bukur, do t’iu ‘mahnis’”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...