Home ShowBizzz Reperi problematik nga Shqipëria shkel në zebra një këmbësore në Prishtinë

Reperi problematik nga Shqipëria shkel në zebra një këmbësore në Prishtinë

0
Reperi problematik nga Shqipëria shkel në zebra një këmbësore në Prishtinë

Është ndër reperët me problematik shqiptar.
Stresi, i cili njihet për skandalet e shumta, për shkak të të cilave shpesh përfundon në polici, së fundmi është përfshirë në një aksident në Kosovë.    
Siç shihet në fotot e siguruara, aksidenti ka ndodhur tek “Qafa”, ndërkohë që qytetarja ishte duke kaluar zebrat, duke i shkaktuar lëndime trupore.
Policia kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.  
Kujtojmë se reperi shqiptar ka pak javë që është liruar nga bur gu pasi ishte akuzuar për trafik me dr ogë.——————————————–
Ju pëlqeu “Reperi problematik nga Shqipëria shkel në zebra një këmbësore në Prishtinë”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...