Rikthehet Besa Kokëdhima – publikohet kënga e re nga ajo (VIDEO)

250

Hera e fundit që e pamë në paraqitje publike, ishte në rolin e jurisë në kompeticionin “The Voice of Albania”.

Nga ajo kohë, Besa Kokëdhima u shpërngul të jetonte në Francë, ndërsa nga këngëtarja s’ka pasur ndonjë këngë të re deri dje.

Kokëdhima ka lansuar këngën e saj e cila është një miks gjuhësh, në mes shqipes dhe anglishtes ndërsa klipi është realizuar në vende të bukura bregdetare. /Prive.al