Rita Ora vishet me fustanin me unik, kaq bukur e kombinon me grimin

196

Rita Ora është këngëtarja me origjinë shqiptare por që karrierën e saj e zhvillon në Angli atje ku edhe është rritur.
Ajo tani, është një ndër këngëtaret më të njohur shqiptare në gjithë botën dhe këngët e saj janë hite të padiskutueshme.
Por edhe pse është e njohur në mbarë botën ajo nuk e ka harruar vendlindjen e saj dhe gjithmonë e thotë se është krenare që është shqiptare.
Se fundmi ajo ka publikuar dy foto ku shfaqet e veshur me një fustan shumë unik. Këtij fustani Rita është kujdesur që t’ia kombinoi edhe grimin dhe stilin e flokëve. /ORAinfo/