Home ShowBizzz Robert Berisha ka nevojë për ‘ndihmë’ (FOTO)

Robert Berisha ka nevojë për ‘ndihmë’ (FOTO)

0
Robert Berisha ka nevojë për ‘ndihmë’ (FOTO)

 

Robert Berisha, ka
nevojë të ndihmohet nga ndjekësit e tij ose kushdo që e sheh fotografinë e mëposhtme.

Këngëtari ka kërkuar informacion
nga persona që janë në dijeni nëse ka kolona për të hyrë në Mal të Zi.

  

Me sa duket, artisti
ka për të performuar atje dhe për shkak të raportimeve të fundit se në kufi ka
kolona të gjata, Roberti është në mëdyshje.

“A ka kolonë për me
hi në Mal të Zi”, ka shkruar ai.

Pra kushdo që ka
kaluar andej le t’i drejtohet këngëtarit./Prive.al

 

  

 

  

 

Loading...