Home ShowBizzz Robert De Niro bën shqiponjën me Blerim Destanin (FOTO)

Robert De Niro bën shqiponjën me Blerim Destanin (FOTO)

0
Robert De Niro bën shqiponjën me Blerim Destanin (FOTO)

 

 

Mbase mund t’ju duket e pavërtetë por po, Robert De Niro e ka bërë shqiponjën.

Aktori i famshëm i Hollivudit, fitues i shumë çmimeve dhe legjendë i filmave të ndryshëm, ka bërë shqiponjën dy krenare krah Blerim Destanit.

Këtë e zbuloi vet aktori shqiptar përmes një fotografie të cilën e postoi në Instagramin e tij duke thënë se ndjehet krenar.

“Me Robert De Niro në xhirimet e filmit “Comeback Trail”. Një nga momentet më të mira të karrierës sime”, ka shkruar Destani.

Më poshtë mund ta shihni postimin./Prive.al

                   View this post on Instagram                            

🇦🇱 with Robert De Niro at the set of “Comeback Trail” – one of the best moments of my career. #albania #hollywood #legends #actor

A post shared by Blerim Destani (@blerimdestani) on

 

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Robert De Niro bën shqiponjën me Blerim Destanin (FOTO)”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...