Home ShowBizzz Roberti shfaqet pranë katër vajzave, si do të reagojë Nora

Roberti shfaqet pranë katër vajzave, si do të reagojë Nora

0
Roberti shfaqet pranë katër vajzave, si do të reagojë Nora

Para pak ditëve, çifti i njohur Nora dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.
Lajmin e ka bërë të ditur ky i fundit përmes një postimi në Instagram, përcjell ORAinfo.      

Pas ndarjes, në rrjete sociale kanë qarkulluar disa foto ku shihet Roberti nën shoqërinë e një vajze e cila duket se është e dashura e tij e re.    
E sot, ai ka publikuar një foto në Instgram ku shfaqet pranë katër vajzave e kjo nuk dihet nëse do ta bëjë Norën të reagojë./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Roberti shfaqet pranë katër vajzave, si do të reagojë Nora”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...