Home ShowBizzz Ronela vishet “ngushtë”, vë në dukje trupin e saj “bombë”

Ronela vishet “ngushtë”, vë në dukje trupin e saj “bombë”

0
Ronela vishet “ngushtë”, vë në dukje trupin e saj “bombë”

Ronela Hajati, dallohet për format e saj përfekte.
Ajo ka vizituar qytetin e New York-ut për të cilin ka treguar se ka dashuri të madhe.      

Përmes një fotografie nga atje, Ronela nuk ka lënë anash as theksimin e formave seksi të trupit.    
Sportive dhe veshje të ngushtë, këngëtarja shqiptare dukej ‘bombë’.

“Definitivisht e dua këtë qytet”, ka shkruar Ronela sipër fotografisë.
Ndërkohë, Ronela po punon në lansimin e projekteve të reja që pritet t’i lansoj së shpejti.——————————————–
Ju pëlqeu “Ronela vishet “ngushtë”, vë në dukje trupin e saj “bombë””?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...