Sahidja festoi ditëlindjen dje, por shikoni çfarë dhurate të shtrenjtë ka marrë

185

Motrat Mustafa janë këngëtaret që i dhanë muzikës popullore shqiptare vetëm hite që u dëgjuan për vite me radhë.
Ato përveç me këngë të reja janë shumë aktive në mbrëmje e në koncerte, përcjell ORAinfo.     
Motrat Mustafa përfolen shumë sidomos për jetën e tyre private.
E dje, Sahidja kishte ditëlindjen e në këtë ditë ajo mori urime dhe dhurata të shumta mirëpo sot, ajo ka postuar një foto ku shihet një parfum i shtrenjtë që e ka marrë sot./ORAinfo/