Home ShowBizzz Së shpejti do të bëhen prindër, Leonita dhe Graniti ndajnë këtë moment me ndjekësit

Së shpejti do të bëhen prindër, Leonita dhe Graniti ndajnë këtë moment me ndjekësit

0
Së shpejti do të bëhen prindër, Leonita dhe Graniti ndajnë këtë moment me ndjekësit

Futbolliti i kosovar, Granit Gjaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i përfolur në publik.
Ata tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.      

Çifti janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos Leonita.    
Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku ata të dy shfaqen më të dashuruar se kurrë./ORAinfo/——————————————–
Ju pëlqeu “Së shpejti do të bëhen prindër, Leonita dhe Graniti ndajnë këtë moment me ndjekësit”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...