Home ShowBizzz ‘Selin’ nuk po mban më zi për nënën, do të befasoheni çfarë foto ka postuar sot

‘Selin’ nuk po mban më zi për nënën, do të befasoheni çfarë foto ka postuar sot

0
‘Selin’ nuk po mban më zi për nënën, do të befasoheni çfarë foto ka postuar sot

‘Selini’ është roli i luajtuar nga aktorja shumë e njohur dhe e pëlqyer turke, Hande Ercel.
Ndonëse në moshë shumë të re ajo arriti të jetë shumë e suksesshme si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj.    
Sukses po aq të madh pati edhe në publikun shqiptar.
Së fundi asaj I vdiç nëna, dhe sot ajo ka publikuar një foto që i ka befasuar të gjithë./ORAinfo/