Home ShowBizzz Selini humbi nënë, e shoqet shkojnë për ta ngushëlluar, shikoni reagimin e saj

Selini humbi nënë, e shoqet shkojnë për ta ngushëlluar, shikoni reagimin e saj

0
Selini humbi nënë, e shoqet shkojnë për ta ngushëlluar, shikoni reagimin e saj

Selini është ndër përsonazhet kryesore të serialit “Vajzat e Diellit”, serial ky shumë i dashur për publikun kosovar.
Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.    

Ndërsa aktorja në fjalë në jetën reale mori një lajm shumë të hidhur javën që lam pas. Nëna e saj ndërroj jetë në moshë shumë të hershme.
Por, pas kësaj duket se Selini po vazhdon jetën e saj me punët dhe angazhimet.
Madje shoqet i kanë shkuar asaj për vizitë dhe së bashku po kalojnë tejet mirë e po kënaqen së bashku./ORAinfo/