Home ShowBizzz Shikoni sa seksi duket Luana sonte

Shikoni sa seksi duket Luana sonte

0
Shikoni sa seksi duket Luana sonte

Luana
Vjollca ka bërë prezantimin edhe sonte te emisionit “Shiko kush luan” dhe ajo
me të vërtetë duket bukur

E prezantuesja, që është shndërruar në këngëtare,
nuk i ka munguar edhe sharmi i skenës sonte derisa është dukur tepër seksi e
veshur me një fustan të zi.

Ndryshe sonte Luan në emisionin e saj e ka pasur të ftuar çiftin Milaim Zeka dhe bashkëshortën e tij Edlira Qefalia.

View this post on Instagram

Po na ndiqni ? 😍 #ShikoKushLUAN

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Ata i kanë bërë pyetje të sinqerta njëri tjetrit derisa edhe i kanë kthyer përgjigje po ashtu të sinqerta.

Madje në këtë intervista ka pasur edhe përgjigje interesant ku për Milaimin dashuri hyjnore është ajo për fëmijët, do të donte që Eda të ngiste më avash makinën, puthjen e parë e kanë dhënë në ashensor, me Edën mërzitet kur u bërtet vajzave, ndjen xhelozi kur e sheh në kuzhinë se ajo është kaq e mirë aty, është i bekuar që ka vajza dhe në asnjë moment nuk i është lutur Zotit për një djalë dhe ç’është më e rëndësishmja Eda i ka falur stabilitet shpirtëror dhe ai e falënderoi publikisht.

Ndryshe, Luana ka pasur një vit lot punë sivjet
derisa ka realizuar disa këngë me të cilat ka pasur sukses madje kishte edhe
bashkëpunim me artist ndërkombëtar. /GazetaExpress/

Loading...