Home ShowBizzz Si ja bëri Kim Kardashian që ta veshte fustanin në Met Gala

Si ja bëri Kim Kardashian që ta veshte fustanin në Met Gala

0
Si ja bëri Kim Kardashian që ta veshte fustanin në Met Gala

 

Kur vje puna për modë, Kim Kardashian është
mëse e përkushtuar.

Për fustanin glamuroz që kishte veshur në Met Gala 2019 duke e shfaqur atë me forma të pabesueshme u zgjuan polemika se ajo kishtë bërë ndërhyrje kirurgjike që të hiqte brinjtë. Kim në të vërtetë ndërmori masa të jashtëzakonshme që ta vishte fustanin.

  

Ajo atë natë as nuk u ul, as nuk urinoi dhe mezi merrte frymë, në mënyrë që fustani ta zinte. Në fakt u deshtën 3 njerëz që t’ja lidhnin lidhëset e korsetit, i cili i nxirrte një bel shumë të hollë.

Në prapaskenat e Vogue ajo tha “Në rregull
Anna [Wintour], nëse nuk ulem sonte të ha darkë tani e di përse” duke shtuar
pastaj “Do të eci, do të solloratem, do flas me të tjerët por e kam shumë të vështirë
të ulem.”

Më vonë në video Kim shpjegon se nuk do të jetë
në gjendje as të urinojë duke thënë “Më uroni fat, nuk do të mundem të urinojë
për orë të tëra, por ne planifikojmë se ç’do të bëjmë në rast të ndonjë emergjence.”
/Prive.al

 

  

 

  

 

Loading...