Home ShowBizzz Si ndihen familja e Kylie Jenner për statusin e saj të miliarderes?

Si ndihen familja e Kylie Jenner për statusin e saj të miliarderes?

0
Si ndihen familja e Kylie Jenner për statusin e saj të miliarderes?

 

Kur Forbes kurorëzoi Kylie Jenner miliarderen më të re në mars, bota kishte shumë për të thënë. Ndërsa shumë njerëz e festuan Jennerin në mediat sociale, të tjerë e kritikuan atë, duke thënë se ajo nuk është e vetë-bërë duke pasur parasysh që ajo është rritur në një familje të pasur, të famshme.

Po në lidhje me Kardashianët? Si ndihen ata kur motra e tyre e vogël ka arritur statusin e miliarderes?

Image result for kylie jenner family

Kohët e fundit Jenner u ul me Ellen DeGeneres për një bisedë në emisionin televiziv, ku ajo zbuloi se si ndihet familja e saj për statusin e saj.

Ajo tha se ndërsa ata janë “me të vërtetë krenarë për mua”, ata nganjëherë e ngacmojnë.

“Kur ne jemi në një bisedë në grup duke folur se ku duhet të shkojmë për një udhëtim, ata më thonë,‘ Kylie? Do të paguash ti? ‘” Tha ajo në një klip të emisionit (përmes Us Weekly).

Kim, Kourtney, Khloé dhe Rob Kardashian dhe Kendall Jenner nuk kanë komentuar në lidhje me vërejtjet. Por tingëllon sikur ato janë bërë dukshëm si shaka.

Related image

Burimi: People.com

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Si ndihen familja e Kylie Jenner për statusin e saj të miliarderes?”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...