Home ShowBizzz Si të lumturoheni? Xhensila ua tregon nga aeroplani

Si të lumturoheni? Xhensila ua tregon nga aeroplani

0
Si të lumturoheni? Xhensila ua tregon nga aeroplani

 
 

Para pak kohësh u bë nënë dhe tashmë ajo po kalon periudhën më të bukur të jetës me vogëlushen e saj, shkruan Kosovarja.

Xhensila është tejet aktive në rrjetet sociale çdoherë duke ndarë detaje të ndryshme me ndjekësit nga jeta private dhe karriera.

E kësaj here, duke udhëtuar jashtë vendit, ajo ka ndarë në llogarinë e saj një titull libri “si të lumturoheni” .

E dimë që Xhensila ka jetë shumë të lumtur dhe karrierë ëndrrash, e siç duket, librat e tillë janë sekreti i saj./Kosovarja/

 
 

Loading...