Home ShowBizzz Si u bë babai i Genta Ismajlit dashnori i saj?

Si u bë babai i Genta Ismajlit dashnori i saj?

0
Si u bë babai i Genta Ismajlit dashnori i saj?

 

Pas shumë vitesh marrëdhënie të ngrira babë e bijë, këngëtarja Genta Ismaili dhe babai i saj e kanë vendosur sërish kontaktin mes vete, shkruan “Kosovarja”.

Genta, ka lindur në Gjilan, por është rritur në SHBA. Pas migrimit të familjes në Amerikë,prindërit e saj janë ndarë.

Tri vajzat, kanë vazhduar të jetojnë me të ëmën, ndërkohë që marrëdhënia e tyre me të atin nuk ka qenë edhe aq të afërta pas shpërbërjes së familjes, shkruan “Kosovarja

Pas shumë vitesh, Genta duket e lumtur pranë babait të saj, me të cilin mbrëmë ka ngrënë darkë në një nga restaurantet e Prishtinës. Mediat pretenduan se personi në fjalë është i dashuri i saj.

Genta, për “Kosovaren” e konfirmon se ky është babai./Kosovarja/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Si u bë babai i Genta Ismajlit dashnori i saj?”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...