Home ShowBizzz Si vajzat e Shkurtes ‘një në njëmilion’ nuk gjen si ato

Si vajzat e Shkurtes ‘një në njëmilion’ nuk gjen si ato

0
Si vajzat e Shkurtes ‘një në njëmilion’ nuk gjen si ato

Të rralla vajzat e Shkurtes, ‘një në njëmilion’ nuk gjen si ato.
Vajzat e Shkurtës tani thuajse po i njohin të gjithë, duke filluar që nga Gresa e gjere te Agnesa, shkruan Kosovarja.    
Hapave drejt muzikës sikurse nëna e tyre kanë shkuar vetëm Gresa dhe Besiana, kurse Agnesa ka preferuar ti qëndrojë larg muzikës.
Gresa u bë e njohur meqë që nga paraqitja e saj e parë ka qëndruar përkrahë nënës, kurse tani edhe në dasma janë po të njëjtat, të pandashme nënë e bijë.  

Jo rrallë herë vajzat e Shkurtes marrin vëmendje me postimet që bëjnë.
Jo rrallë herë tregojnë se sa të lidhura janë si motra dhe nuk harrojnë ta shprehin dashurinë për njëra-tjetrën.
Së fundi është Gresa ajo e cila sjell një fotografi të bukur me motrën e saj Agnesën e të cilës i ka hedh një mbishkrim interesant “një në njëmilion”.
Me gjasë si Gresa dhe motrat e saj më nuk mund të gjesh.——————————————–
Ju pëlqeu “Si vajzat e Shkurtes ‘një në njëmilion’ nuk gjen si ato”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...