Home Shëndetësi Soda heq dhjamin tek barku dhe krahu. Por që të funksionojë duhet ta përgatisni vetëm kështu!

Soda heq dhjamin tek barku dhe krahu. Por që të funksionojë duhet ta përgatisni vetëm kështu!

0
Soda heq dhjamin tek barku dhe krahu. Por që të funksionojë duhet ta përgatisni vetëm kështu!

Soda e bukës ka përfitimeve të shumta në shëndet.

Këtu ju mund të zbuloni sesi të përshpejtoni proçesin e humbjes së peshës për të arritur qëllimin tuaj edhe më shpejt. Nuk është e vështirë.

Sekreti është që të përfshini pak sodë buke në dietën tuaj.

Ja tek është 1 recetë e lehtë që ju mund ta vini në zbatim që nga ky moment:

Sodë buke me lëng limoni

Përbërësit:

½ filxhan çaji me ujë

1 lugë çaji me sodë

½ filxhan çaji me limon

Udhëzime:

Kjo është shumë e lehtë për t’u përgatitur.

– Merrni një gotë ujë dhe pastaj vendosni pak sodë në të.

– Trazojeni mirë derisa soda të tretet plotësisht dhe më pas shtoni lëngun e limonit.

– Pijeni çdo ditë, 20 minuta para se të konsumoni mëngjesin dhe ju lutemi mos harroni te na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .

Loading...