Sofia, sot 46 vjet por shikoni sa seksi dukej në vitet e 90-ta

295

Sofia Vergara (46) ka shpërndarë disa foto tepër seksi nga vitet 90’ta kur ajo ishte zhveshur në plazh dhe ishte më e re

Sofia Vergara vazhdon që të tregojë foto nga e kaluara e saj, kur ishte një 20 vjeçare seksi dhe bënte rolin e një modeleje me bikine në Miami.

Të premten, aktorja “Familjes Moderne” ka postuar përsëri foto të mahnitshme derisa është e zhveshur dhe tregon format e saj seksi gjatë kohës sa ishte në formën e saj më të lartë. /GazetaExpress/