Home Lajme Sulmohet patrulla e policisë në Prishtinë

Sulmohet patrulla e policisë në Prishtinë

0
Sulmohet patrulla e policisë në Prishtinë

Dje në mesditë në Prishtinë u sulmuan policët e Kosovës.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se derisa një patrullë policore në detyrë po patrullonte, njëri prej tyre, viktima mashkull është sulmuar nga prapa me një mjet të fortë, raporton lajmi.net.

Si pasojë e sulmit, viktima kapranuar tretman mjekësor.

Rastit ju kanë përgjigjur njësitet relevante policore.

Me vendimin e prokurorit, iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime./Lajmi.net/

Loading...