Home ShowBizzz Sureja po martohet, me këtë këngëtar të njohur turk

Sureja po martohet, me këtë këngëtar të njohur turk

0
Sureja po martohet, me këtë këngëtar të njohur turk

 

Asli Enver është një prej aktoreve më të pëlqyera turke. Ajo është aktorja që po arrin popullaritet të madh në Turqi dhe jashtë saj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo po bëhet gjithnjë e më e njohur me rolin e saj të ‘Surejas’ në serialin ‘Nusja nga Stambolli’.

Sureja është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private. Tani, ajo është në lidhje me aktorin dhe këngëtarin turk, Murat Boz, dhe së shpejti pritet të bëjnë edhe dasmën./ORAinfo/

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Sureja po martohet, me këtë këngëtar të njohur turk”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...