Home ShowBizzz Takohen aktorët e serialit ‘Mos ma lësho dorën’, shikoni si po duken

Takohen aktorët e serialit ‘Mos ma lësho dorën’, shikoni si po duken

0
Takohen aktorët e serialit ‘Mos ma lësho dorën’, shikoni si po duken

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po vazhdon të jetë një produkt shumë i suksesshëm i kinematografisë turke.
Ai po transmetohet edhe në publikun shqiptar ku po bëhet tejet i pëlqyer, përcjell ORAinfo.      
Tani aktorët kanë përfunduar xhirimet dhe serialit i ka ardhur fundi.
E pas përfundimit të serialit janë takuar disa nga aktorët e këtij seriali.    
Të gjithë duket se kanë filluar të ndryshojnë në pamje./ORAinfo/


——————————————–
Ju pëlqeu “Takohen aktorët e serialit ‘Mos ma lësho dorën’, shikoni si po duken”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...