Taulanti e Arbnora publikojnë fotografi, Leonita Lekaj ka dicka për t’iu thënë

1777

Dy vëllezërit futbollistë, Taulant dhe Granit Xhaka, kanë gjetur shpirtrat e tyre binjakë me të cilat edhe kanë zyrtarizuar lidhjet.

Muaj më parë Taulanti u fejua me të dashurën e tij prej kohësh Arbnorën, ndërsa Graniti është i martuar me Leonita Lekajn, e të dyja këto janë shqiptare të rritura në diasporë.

Taulanti dhe Arbnora kanë publikuar një fotografi së bashku, ndërsa Leonita si kunata e madhe i ka komentuar çiftit simpatik.

“Dashuritë”, ka shkruar Lonita në imazhin e publikuar nga Arbnora në Instagram. /Prive.al