Home ShowBizzz Tayna e shijon New York-un, por edhe qebapët nga dora e shqiptarit

Tayna e shijon New York-un, por edhe qebapët nga dora e shqiptarit

0
Tayna e shijon New York-un, por edhe qebapët nga dora e shqiptarit

 

Tayna po vazhdon të jetë tejet aktive në botën e muzikës, por jo vetëm kaq.

Udhëtimin e saj në New York Tayna është duke e shijuar maksimalisht. Ajo poston foto dhe video të ndryshme duke treguar se është e impresionuar nga qyteti i ëndrrave.

Foton që ajo ka ndarë me ndjekësit e saj tregon se shqiptarët e bëjnë ushqimin më së miri. Tayna i ka shijuar qebapët në një restorant shqiptarë në New York.

Pas sukseseve të kësaj verë këngëtarja këtë udhëtim për në Amerikë e ka bërë për të realizuar set fotografish tek fotografi i njohur Fadil Berisha.

 

——————————————–
Ju pëlqeu “Tayna e shijon New York-un, por edhe qebapët nga dora e shqiptarit”?
Komentoni ose shpërndane me shoqëri.

Loading...